099-029-79-17

067-566-88-43

all_in_all@i.ua

ALL  IN    ALL

Троицкая ,21Г (Красная,21Г) 3 этаж,офис 346

Як підготуватися та успішно скласти ЗНО з англійської мови у 2017 році? - відповідають викладачі ALLinALL

Як підготуватися та успішно скласти ЗНО з англійської мови у 2017 році

         Наші викладачі пильно слідкують за підготовкою до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, приймаючи у ньому активну участь у якості не тільки інструкторів, а й учасників. Нещодавно було опубліковано програми ЗНО 2017, тому наш центр не залишається осторонь і пропонує розглянути типи завдань, передбачені у тесті, а також те, як легко і цікаво підготуватися до них. Наступного року передбачено три частини іспиту – читання, використання мови та письмо. Поговоримо про кожну з них.

         У частині читання вступник має показати не свою швидкість читання або його виразність, а результативність – навичку знаходити у тексті те, що необхідно, ігноруючи іншу інформацію. Тексти будуть найрізноманітнішими – від пізнавальних статей або особистих листів до кулінарних рецептів та рекламних оголошень. Щоб бути успішним у цій формі завдань необхідно знати алгоритм роботи. Секрет простий – спочатку читаємо питання, а вже потім – сам текст. Це дозволить вам шукати саме те, що питають, і не витрачати час на непотрібне. Важливо навчитися вимикати паніку від того, що не знаєте якесь слово, чому можна навчитися регулярно (хоча б 1 сторінка на день) читаючи БУДЬ-ЯКУ цікаву для вас англомовну літературу протягом року. І також не забувайте робити тренувальні вправи на читання, ретельно проробляючи і вивчаючи слова з тестів.

         Використання мови передбачає, що вступник розуміється на виборі слова до контексту спілкування, а також має знання з граматики англійської мови. Щоб правильно обирати слово, що підходить за сенсом, необхідно не тільки мати широкий словниковий запас (який, за думкою складників тесту, має складати 2500 слів), але і знати багато слів-синонимів і розуміти, де вони мають бути вживані. Для цього, вивчаючи слова, спробуйте до кожного слова знаходити хоча б один синонім та запам’ятовувати його. А із завданнями з граматики допоможуть впоратись регулярне виконання тренувальних тестів і те ж саме читання літератури англійською, що поглибить вас у мову.

         Частина письмо, яка найбільше лякає абітурієнтів, передбачає демонстрацію свого словникового запасу з тем, передбачених шкільною програмою, логічне формулювання власної думки та знання простих штампів написання особистих та ділових листів. При написанні свого висловлення важливо виконувати алгоритм, що заданий у програмі. Лише вступ, 3 умови та заключна частина – і 2 бали вже у вас у кишені! Привчіть себе спочатку планувати свій лист, а лише потім писати, щоб жодна думка не втратилась, і результат був найкращим. Для розширення словникового запасу рекомендується періодично читати тексти з тематик програми. І обов’язково пишіть тренувальні листи. Мінімум 1 твір на тиждень – і успіх вже ваш! Знайдіть собі pen pal і підготовка стане ще цікавішою!

         Отже, поринання у мову будь-яким способом (читання, листування з англомовними людьми, перегляд фільмів тощо) та регулярне виконання тренувальних вправ по типу тих, що зустрінуться у ЗНО 2017, є запорукою успіху, а викладачі центру ALLinALL завжди готові допомогти. Для цього вже третій рік існує і вдосконалюється програма підготовки саме до цього іспиту. 


ЗАПИСАТЬСЯ НА БЕСПЛАТНОЕ ЗАНЯТИЕ

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.